درباره ما بیشتر بدانید

سال ها سابقه ی پرافتخار در زمینه مشاوره مهاجرت

بال یک شرکت کانادایی است که طبق قوانین این کشور به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات مهاجرتی فعالیت دارد. این شرکت با بهره مندی از متخصصان مجرب و خبره مهاجرتی با سطح بالایی از توانایی و دانش فنی آماده به ارائه خدمات می‌باشد.

احسان

مدیرعامل موسسه
سوالات متداول

می خواهم مهاجرت کنم اما نمیدانم چطور؟

در اینجا برخی از سوالات پرتکرار پاسخ داده شده است:

تقریبا برای تمام دانشگاه های کانادا می توان ویزای تحصیلی دریافت کرد. ما در این صفحه لیست دانشگاه های برتر کانادا را فراهم کرده ایم.

1. در وب‌سایت‌های کاریابی شغل مورد نظرتان را جستجو کنید
2. با کارفرما ارتباط بگیرید و توافقات لازم را انجام دهید
3. برای مجوز LMIA اقدام کنید
4. درخواست ویزای کار دهید

بله. چون ابتدا باید اثبات شود که نیروی کانادایی‌ برای شغل مورد نظر کارفرما یافت نشده؛ پس از آن افراد خارجی می‌توانند برای جاب آفر اقدام کنند. از این جهت در این مسیر مشکلاتی معمولا وجود دارد اما با برنامه‌ریزی خوب می‌توانید برای جاب آفر در کانادا اقدام کنید.

img

من موفق شدم با کمک متخصصین بال ویزای تحصیلی خودم رو دریافت کنم. توصیه‌ای که بنده دارم برای دوستانی که واقعا دوست دارند به این سمت حرکت کنند، موسسه بال برای کانادا هست.

کامران

من از طریق یکی از دوستانم با این موسسه آشنا شدم و چون ایشون تجربه موفقی داشتند، من هم به این مجموعه اعتماد کردم و قرارداد بستم. حدود شش هفت ماه هم بیشتر طول نکشید تا پروسه من به ویزا رسید. یکی از مهمترین چیزهایی که دغدغه من رو در این راه کم می‌کرد داشتن یک مشاور خوب و متخصص بود که بال این رو برای من فراهم کرد.

آیدا